Пілот інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” для 5 класу  (лютий, 6 тиждень, “Дослідження твердості матеріалів і створення шкали твердості”)

Пропонуємо Вашій увазі пілот інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” для 5 класу  (лютий, 6 тиждень, “ Дослідження твердості матеріалів і створення шкали твердості ”) Руслана Шаламова та Галини Ягенської у захоплюючій формі коміксу з головними героями Яромілом  і Сельмою.  А ще в цьому кейсі  можна дізнатися як оцінювати відео  на з точки зору достовірності  і набудете нових компетентностей в сфері медіаграмотності.

5-й клас(комікс)_18-й розділ

Виготовлення цих кейсів стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *