info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Відеозапис круглого столу «Медіаосвіта в часи російсько-української війни»

22.05.2023  

🔥Медіаосвіта в огні🔥 - це реалія сьогодення. У березні 2022 року ми всі усвідомили, наскільки важливою стала навичка критичного аналізу інформації.

🔍Академія української преси (АУП) разом з Міністерством освіти і науки України (МОН) вирішили проаналізувати зміни, визначити подолані виклики, відзначити дієві інструменти по боротьбі з дезінформацією та окреслити перспективи освіти.

📚18 травня вони провели круглий стіл «Медіаосвіта в часи російсько-української війни», присвячений цим питанням.

🎙️Спікери заходу обговорювали, як війна вплинула на імплементацію медіаграмотності в навчальні програми в школах, як має розвиватися неформальна освіта, на чому загалом мають бути сфокусовані знання зараз та в поствоєнний період.

📣Менеджер з комунікації АУП Андрій Юричко відзначив, що вплив АУП в сфері медіаграмотності базується на 4 стовпах підтримки - це основні компоненти, які дають наснагу для розвитку.

📌Ці компоненти включають Медійну програму в Україні, Міністерство освіти і науки України, вчителів, які використовують наші напрацювання у своїй роботі, та вчителів, які безпосередньо розробляють уроки, додатки, пишуть книжки та підручники, що відповідають стандартам освіти.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram