info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Відеопрезентація видання АУП «Медіаграмотність для бібліотекарів: практичний посібник»

8 квітня о 15:00 відбулася відеопрезентація нового видання АУП «Медіаграмотність для бібліотекарів: практичний посібник», створеного за підтримки «Медійної програми в Україні». 

Сучасні бібліотеки – це мультисервісні інформаційні центри, покликані виховувати компетентного медіаспоживача. Порадник містить методично-практичний матеріал для бібліотекарів і буде корисний усім, кому не байдуже майбутнє молодого покоління в нових умовах інформаційного суспільства.

Презентацію, яка використовується на відео, можна завантажити ТУТ.

 

Авторки:

Юлія Зоря, медіапедагогиня, завідувачка навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», кандидатка педагогічних наук.

Наталія Степанова, медіапедагогиня, доцентка кафедри дошкільної освіти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидатка філософських наук

Валентина Потапова, експертка з медіаосвіти, медіапедагогиня. Голова ГО Центру громадянської просвіти «Альменда». Має великий досвід організації кіноклубів. З 2011 року займається просуванням та розвитком медіаосвіти, має багато публікацій щодо практичної медіа грамотності.

Ми певні, що сучасний бібліотекар може:

  • розвивати інфопростір закладу;
  • створювати умови для розвитку критичного мислення відвідувачів;
  • сприяти отриманню приємних вражень від спілкування з професіоналами, друзями, однодумцями.

А як саме ви довідаєтеся, завантаживши посібник, а також додаток до нього «Набір інструментів для конкурсу «Челендж раціон новин» за посиланням:

Долучайтеся!

Кожен, хто проведе заняття за цим посібником отримає сертифікат АУП та МОН України. Для цього слід заповнити анкету за посиланням:

Зауважуємо, що сертифікати будуть надіслані після 25 травня.

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram