Медіаграмотність для бібліотекарів: практичний посібник. Навчальне видання

Медіаграмотність для бібліотекарів: практичний посібник. Навчальне видання. / Ю. М. Зоря, Н. М. Степанова, В. І. Потапова / За редакцією О. В. Волошенюк, Р. І. Євтушенко. — Київ: Ака демія української преси, Центр вільної преси, 2021. – 75 с.

ISBN 978-617-7320-27-6

Медіаграмотність та освітній процес, побудований на її засадах, за останні роки стали основою реформ, які відбуваються в системі освіти в провідних країнах Європи. Уміння мислити критично – головна навичка ХХІ століття, що забезпечує науково-технічний і суспільний прогрес та служить запорукою демократії. І саме бібліотека відіграє в розвитку цього вміння одну з першорядних ролей. Адже сьогодні бібліотеки  – це сучасні мультисервісні інформаційні центри, покликані виховувати компетентного медіаспоживача. Цей порадник містить методично-практичний матеріал для бібліотекарів і буде корисний усім, кому не байдуже майбутнє молодого покоління в нових умовах інформаційного суспільства. Авторки: Ю. М. Зоря, Н. М. Степанова (модулі 1, 2, 3), В. І. Потапова (модуль 4, розділ 2).

Додаток до посібника “Челендж: раціон новин”
Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

15 Replies to “Медіаграмотність для бібліотекарів: практичний посібник. Навчальне видання

  1. Щиро дякую за прямий ефір та можливість отримання корисного для шкільних бібліотекарів посібника. Всього найкращого!

  2. Щиро вдячна за Вашу роботу, за корисне видання для мене і моїх студентів – майбутніх фахівців бібліотечної справи.

  3. Дякую. Актуально. Потрібний матеріал для бібліотекарів, обов”язково будемо використовувати.
    Успіхів усім і міцного здоров”я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *