info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Відеопрезентація посібника «Медіаграмотність на заняттях з фізики»

Якщо ви бажаєте дізнатися чи може відкорковування пляшок шампанського, чи використання бігу білок в колесі змусити пливти яхту, або яким чином анімафільм «Люті пташки» можна перетворити на посібник з фізики, то вам до АУП на гостини.
11 лютого о 15:00 у прямому ефірі ми проведемо презентацію посібника «Медіаграмотність на заняттях з фізики».

Учасниці презентації:
Ела Якубовська, викладачка Гімназії №1 м. Жодино (Білорусь), яка є авторкою посібника і проведе майстер-клас.
Тамара Мацкевич, заступниця голови Товариства білоруської школи, редакторка порталу http://www.nastaunik.info/ та блогерка, яка розповість про медіаосвітній та медіаландшафт Білорусі.
Модераторка події - менеджерка медіаосвітніх програм АУП Оксана Волошенюк.
Завантажити презентацію Ели Якубовської ТУТ
Безкоштовну друковану версію посібника можна замовити ТУТ
Завантажити електронну версію посібника можна ТУТ
Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.
👨‍🏫Академія української преси сприяє критичному споживанню медіа, дотриманню стандартів журналістики, навчає основам медіаграмотності вчителів, дітей та дорослих.
Долучайтеся до діяльності АУП на нашій ФБ сторінці та сайті чи за нашими хештегами.
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram