Відеопрезентація “Дезінформація і міфи про вакцинацію та COVID-19: дебанкінг відеокурсом «Освітні практики в часи інфодемії» Лекція 2. “Вакцини і Вакцинація”

АУП презентує відеокурс «Освітні практики в часи інфодемії, або Як не ізолюватися від правди».
 
Основу курсу склав контент однойменного посібника, підготовлений весною 2020 спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» (за підтримки Медійної програми в Україні), і оновлений у березні конспектом лекції та її відеоверсією «ВАКЦИНИ І ВАКЦИНАЦІЯ» ( автор: Микита Каліберда).
 
Модерує: Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх
програм Академії української преси, співавтор посібника і відеокурсу
 
Учасники :
Валерій Іванов, президент Академії української преси;
 
Раїса Євтушенко, головний спеціаліст Головного управління
шкільної освіти МОН України почергово надає слово
 
Андрій Кулаков, програмний директор ГО «Інтерньюз -Україна», співавтор ідеї і посібника;
 
Микита Каліберда, головний редактор видавництва «Соняшник», вчитель біології, автор підручників та посібників з біології та екології, співавтор посібника і відеокурсу;
 
Руслан Шаламов, креативний директор із «Соняшника», кандидат біологічних наук, заслужений вчитель України, автор підручників, посібників із біології для учнів закладів загальної середньої освіти», співавтор посібника і відеокурсу.

One Reply to “Відеопрезентація “Дезінформація і міфи про вакцинацію та COVID-19: дебанкінг відеокурсом «Освітні практики в часи інфодемії» Лекція 2. “Вакцини і Вакцинація””

  1. Дуже багато інформація про шкідливість і небезпечність вакцину ванні і навіть не дієвість вакцини (Astra Zeneca – теж в окремих випадках назвали небезпечною?) Після такої інформаціі знижується інтерес до вакцину ваня…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *