info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Відбулася (не)конференція міні-EdCamp Першотравенськ «Медіапростір – для дітей та дорослих»

18 грудня 2016 року в Першотравенську (Першотравенська школа №2, Дніпропетровська обл.) відбулася  (не)конференцію міні-EdCamp Першотравенськ «Медіапростір – для дітей та дорослих». Тут зібралося близько сотні вчителів, працівників дошкільних закладів, експертів з медіаосвіти і комунікації, щоб ознайомитися  з медіаосвітніми практиками і спільно поміркувати, яка медіаосвіта потрібна сучасній школі.

Координаторками заходу були медіа педагоги  Інна Іванова, заступник директора школи №2 з НВК, випускниця 7 Літньої школи АУП медіаосвіти і медіаграмотності та Наталя Понежа, заступник директора №2,  лауреатка Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина і світ», «Людина і суспільство» з елементами медіаосвіти і медіаграмотності, що був організований Академією української преси спільно з Міністерством освіти і науки України у 2015 р.


Оксана Волошенюк, менеджер медіаосвітніх програм Академії української преси провела майстер-клас «Ландшафт сучасного українського кіно. Як декодувати кіномову».
Учасники  змогли дізнатися про жанрове та авторське українське кіно 2015-2016 рр. та отрималити навички з організації кінопоказу для учнів. 

Окрім виступів експертів відбулися 8 (не) уроків: перший крок до нової української школи. Зокрема відзначимо (не) урок Антоніни Кожанової, випускниці 3 Літньої школи АУП  медіаосвіти і медіаграмотності для вчителів 1-4 класів «Перші кроки до медіаграмотності», де клас ледве вмістив всіх бажаючих.

Більше про EdCamp Першотравенськ >>> 

Розклад наступних не (конференцій) >>>

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram