info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Вебсемінар із психологічної допомоги "Стійкість віри: відповіді на запитання дітей про війну"

26.03.2022  
  • "Я не знаю", - відповідь, яка має бути відсутня у дорослих при спілкуванні з дітьми, вважає психологиня Олена Ратінська. - Необхідно розібратися про що насправді запитує дитина і дати правильну відповідь.
Ця відповідь має містити дві частини:
  • Першу - "Про майбутнє". Війна закінчиться. Ти побачиш своїх друзів. Тато повернеться. Ти будеш спати у себе в ліжку.
  • Другу - "Про зараз". А зараз треба підтримувати один одного. Ми проговоримл графік твоїх дій та обов'язків (ти ходитимеш до школи\онлайншколи, прибиратимеш, гулятимеш, читатимеш, виконуватимеш домашнє завдання і тд).
  • Стадія формування внутрішнього дому та внутрішньої сім'ї. Дім - це не стіни, дім - це сім'я, почуття безпеки, улюблена іграшка, плед, чашка. Ці та інші теми у прямому ефірі на ФБ-сторінці АУП. Якщо у когось виникнуть запитання - можна відразу задати спікеркам під час трансляції чи написати у коментарях під відео.
- Чи варто говорити з дітьми про війну;
- Як це треба правильно робити;
- Як відповідати на запитання дітей про війну;
- Як поводитись батькам при дітям.
Запрошуємо на вебсемінар із психологічної допомоги "Стійкість віри: відповіді на запитання дітей про війну"
Спікерки – доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології та педагогіки Національного університету “Острозька академія” Галина Гандзілевська та психологиня Олена Ратінська.
Академія української преси продовжує проєкт з протидії дезінформації, підтримці психологічної та фізичної безпеки.
Відео попередніх зустрічей
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram