info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Медіаграмотність сьогодні одне з найважливіших освітніх питань для суспільства в цілому

24.03.2022  

24 березня Академія української преси підбила підсумки Всеукраїнський конкурс на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності для учнів 7-8 класів, який проводився спільно з Міністерством освіти і науки України. В конкурсі взяли участь 59 робіт з усіх куточків України, але їх було би значно більше, якби не події в країні. Сьогодні переможці зустрілися з членами журі, де учасники розповіли щодо мотивації до створення вправ, а журі поділилося враженнями від робіт.

Президент Академії української преси Валерій Іванов привітав переможців: «Ми робимо свою роботу, навіть у такий складний час. Думаємо про те, як наші діти будуть сприймати інформацію, як вони будуть озброєні проти брехні, пропаганди, наклепів і вигадок. Тут якраз потрібні дуже вправи. Я вдячний учасникам конкурсу, що вони взяли участь у конкурсі. Я вітаю переможців. Головне, щоб ми усі були живі й здорові і продовжували свою справу».

Голова журі Раїса Євтушенко наголосила на важливості медіаграмотності сьогодні: «Я дуже вдячна Академії української преси за цю багаторічну співпрацю. Як показує досвід, все що ми робимо, зараза надзвичайно надзвичайно важливо. Зараз розумієш наскільки важлива медіаграмотність, яку ми з вами спільно впроваджуємо і продовжимо впроваджувати. Адже сьогодні це одна з найважливіших освітніх питань і для нашого суспільства в цілому». 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram