info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

У рамках Міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті" презентували медіаосвітній досвід

26.10.2016  

Збірник тез >>>

25 жовтня 2016 року в рамках Восьмого Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» (м. Київ, вул. І. Мазепи, 13 (метро «Арсенальна»), Київський Палац дітей та юнацтва) відбудуться дві медіаосвітні події: з 10:00 до 10:50 відбудеться педагогічний дискурс «Від медіаграмотності до медіакультури: проблеми та перспективи» за участі миколаївських медіаосвітян.

Питання, що обговорюватимуться:

• Медіаосвіта: стратегія і тактика співпраці суб’єктів педагогічної дії.

• Медіаосвіта педагогів засобами медіа в системі освіти дорослих.

• Медіаосвіта сім’ї як провідний чинник первинної соціалізації дитини (фрагмент батьківських дебатів).

З 12:00 до 15:00 відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «ПРАКТИЧНА МЕДІАОСВІТА: ІННОВАЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ», ініційована Дніпропетровським ОІППО з низкою шанованих партнерів, де в тому числі й АУП. На заході виступить менеджер медіаосвітніх програм АУП Оксана Волошенюк, яка розкаже про підсумки розвитку медіаосвіти в Україні в 2011-2016 роках завдяки синергії зусиль освітян і громадянського суспільства. Також виступлять наші колеги з Киргистану – представники Центру підтримки ЗМІ, які презентують власний досвід роботи з молодю. Вони приїдуть в Україну для консультацій з експертами АУП щодо моделі українського досвіду упровадження медіаосвіти.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram