info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

У Полтаві розпочато серію майстер-класів для педагогічних працівників

30.01.2014  

У Полтаві Центром практичної психології і соціальної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського було проведено перший з серії майстер-класів «Створення інноваційного медіапростору в навчальних закладах»

29 січня 2014 року в м. Полтава Центром практичної психології і соціальної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського в приміщенні Комп’ютерної академії «ШАГ» було проведено перший з серії майстер-класів «Створення інноваційного медіапростору в навчальних закладах» для 25 представників навчальних закладів, які беруть участь у дослідно-експериментальній діяльності «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області на 2013-2016 роки».

Катерина Муліка, завідувач центру практичної психології і соціальної роботи Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського, координатор упровадження медіаосвіти у Полтавській області, випускниця першої Літньої школи АУП, розповіла про особливості візуалізації текстів: як написати сюжет та сценарій відеоролику.

Тренінг допоміг медіапедагогам набути навичок зі створення анімаційного відео-фрагменту (техніки покадрового монтажу та пластилінової анімації, озвучування, монтажу картини).

МБФ «Академія української преси» надала на безоплатній основі для Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського 40 примірників підручника «Медіаосвіта та медіаграмотність» та 40 примірників видання «Навчальна програма з основ медіаграмотності 8 (9) клас (пропедевтичний курс).

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram