info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Підручник «Медіаосвіта та медіаграмотність» стає все більш затребуваним у медіаосвітніх колах

30.01.2014  

МБФ «Академія української преси» висловили вдячність за науково-методичне забезпечення упровадження медіаосвітніх технологій в освіті Полтавської області

Від імені ректора Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського Зелюка Віталія Володимировича надійшов лист на ім’я президента МБФ «Академія української преси» Іванова Валерія Феліксовича, в якому була висловлена вдячність за можливість отримання на безоплатній основі першого підручника з медіаосвіти в Україні – «Медіаосвіта та медіаграмотність», який затверджено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України як підручник для студентів вищих педагогічних навчальних закладів та слухачів Інститутів підвищення кваліфікації вчителів.

У навчальному закладі в рамках курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників відбулася презентація підручника «Медіаосвіта та медіаграмотність». Також інформація про видання була поширена серед навчальних закладів-учасників Всеукраїнського та регіонального експерименту «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів», а також матеріали використані при розробці спецкурсу для практичних психологів, соціальних педагогів «Медіаосвіта та медіаграмотність педагогічних працівників», оновленні лекції «Комунікації, полікультурність в освіті. Особливості міжетнічної взаємодії», яка викладається для всіх категорій педагогічних працівників.

Матеріали підручника викликали інтерес у педагогічних працівників області та низки бажаючих отримати видання для забезпечення інтегрованого упровадження медіаосвіти та медіаграмотності в освітній процес області».

МБФ «Академія української преси» і надалі надаватиме полтавським медіапедагогам всі наявні в його розпорядженні методичні ресурси та видання для забезпечення упровадження медіаосвітніх технологій в освіті.

Автор: Юлія Гуза
(за матеріалами листа-подяки
від Полтавського обласного інституту післядипломної
педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського)

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram