info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

У Києві презентували перший етап проекту культурного відродження молодого покоління "Відкривай Україну"

08.06.2016  

7 червня 2016 року відбулася презентація нового етапу освітнього проекту "Відкривай Україну" - гейміфікованої онлайн платформи, у якій будуть не лише цікаві лекції, а й мотивація та приклади втілень різноманітних дитячих ідей! Захід пройшов у приміщенні Дипломатичної академії України (вул. Велика Житомирська, 2). Мета проекту - створити комфортне середовище для розвитку підлітків малих міст. Перший крок - створення гейміфікованого онлайн курсу, який складатиметься з надихаючих завдань, лекцій та кейсів. Оксана Волошенюк, менеджер медіаосвітніх програм АУП, розповіла про важливість формування навичок критичного мислення юних медіаспоживачів. Передбачається, що напрацювання АУП стануть частиною платформи.

Автори проекту на сторінці у Facebook зазначили:

"Майже два роки ми втілювали проекти у школах Донбасу і змогли зрозуміти, які проблеми переслідують розумних та талановитих підлітків:

? діти не бачать перспективи у рідному місті;
? відсутність ефективної комунікації в шкільному середовищі;
? невміння аналізувати інформацію та приймати рішення;
? вчителі надають перевагу абстрактним завданням замість конкретних проектів.

Наш проект зможе не лише вирішити ці проблеми, а й допоможуть дитині перейти у відповідальне життя свідомого громадянина!

БОНУС! Переможці не лише отримають можливість втілити свій проект, а ще й поїдуть у захопливу подорож світом!"

   

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram