info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

У Чернігові вчителям історії презентували посібник «Медіаграмотність на уроках суспільних дисциплін»

06.05.2016  

5 травня 2016 року у Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського відбувся вебінар для вчителів історії, керівників методоб’єднань та методистів відділів освіти райдержадміністрацій, управлінь освіти міських рад та органів місцевого самоврядування із суспільних дисциплін «Актуальні питання викладання історії в школі». Завкафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Олександр Мокрогуз представив посібник «Медіаграмотність на уроках суспільних дисциплін», який рекомендовано Міністерством освіти і науки України і який розміщено на сайті Академії української преси.

    

Як один з авторів він охарактеризував зміст 11 розділів посібника, які висвітлюють що таке медіа, медіаосвіта, медіаграмотність, новинна грамотність, можливості критичного мислення у медіаосвіті. На прикладах планів-конспектів уроків для курсів «Історія України», «Всесвітня історія», а також «Людина і світ» з таких дискусійних тем, як: боротьба України за незалежність в 1917-1920 роках, українізація, Голодомор, світові війни, нацизм, пропаганда, субкультури він окреслив методологію використання медіаресурсів у викладанні суспільних дисциплін. Основні питання вчителів стосувались методичних прийомів використання медіа на уроках історії, ролі медіаосвіти у навчально-виховному процесі, а також про можливості отримання даного посібника. На всі запитання учасники заходу отримали вичерпні відповіді. Завкафедри ще раз наголосив, що отримати посібник можна як в електронному, так і в паперовому варіанті, надіславши заявку до АУП.

АУП безкоштовно надасть примірники видання викладачам середньої та вищої школи, медіаосвітянам, дослідникам медіа, бібліотекам за умови наявності офіційного листа-звернення на ім'я президента АУП Валерія Іванова.
Звернутися можна до Юлії Гузи:
Е-mail: info@aup.com.ua
Тел.: (+38 044) 223 73 11
Послуги доставки сплачує отримувач.

Створення і видання посібника стало можливим завдяки підтримці Програми Матра Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram