info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

У Бердянську презентували результати проєкту «Праймінг молодих виборців»

10.09.2019  

5 та 6 вересня 2019 року відбулися зустрічі з представниками та представницями шкільної спільноти м. Бердянська та Бердянського Державного Педагогічного Університету під час проєкту «Праймінг молодих виборців». Його реалізує Центр громадянської просвіти «Альменда» в рамках програми «Медіаграмотність для молодих виборців», яку проводять Академія української преси в партнерстві з Міжнародною неурядовою організацією Internews.

Під час зустрічей бердянські педагоги та викладачі ознайомилися з результатами проєкту «Праймінг молодих виборців» - аналітикою щодо медійного ландшафту міста, методичними матеріалами, розробленими для тренінгу «Як декодувати  інформацію під час виборчих перегонів», подивилися відеоінтерв’ю тощо.

За філіжанкою кави або чаю зі смаколиками учасники та учасниці зустрічей з великою зацікавленістю проаналізували фрагменти новин та рекламу крізь призму маніпулятивних технологій.

Учасники відзначили необхідність медіаосвіти, і, першочергово, педагогів. Виступаючі загострили увагу на використанні місцевих матеріалів, що підвищує зацікавленість та робить матеріали більш доступними. Зазначили, що освітні матеріали, які були презентовані можливо використовувати для роботи з батьками та студентською аудиторією. Створені методичні матеріали сприятимуть підвищенню навичок розпізнавання фейкових повідомлень і дезінформації, а також, забезпечать можливості приймати усвідомлені рішення і сприятимуть розумінню ролі та відповідальності мас-медіа в демократичному суспільстві під час виборчих процесів.

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проєкт USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram