info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Тренінг у Інсбруку від Тетяни Іванової для дівчат, яких доля змусила покинути Україну і примусила почати нове життя у новій країні

13.05.2024  

«А що ж людина? Сама не літає, а крила має» — це про наших українських дівчат пише Ліна Костенко.

Це про них — сміливих, цілеспрямованих і працелюбних дівчат, які опинившись після путінської агресії на гостинній землі Тіроля (Австрія), за два роки вже опанували німецьку (!) і сьогодні гідно, впевнено, толерантно і красиво, по-справжньому, по-європейські, інтегруються в австрійську культуру.

Це про них, про наших красивих душею та розумом. Про них, наших Роксолан, яких вже не влаштовує працювати на тих посадах, які вони вимушені були займати на початку війни.

Бо вони прагнуть більшого. Прагнуть до того, на що заслуговують. Прагнуть працювати за фахом, за своїми талантами, тому що вони мають крила.

Для них 19 травня 2024 року Тетяна Іванова, медіаекспертки Академії української преси, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету проведе тренінг у Інсбруку (Австрія Тіроль) під назвою «Сміливість бути собою!».

Організатор тренінгу Cultural Platform Ukraine-Tirol Культурна Платформа Україна-Тіроль

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram