info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Тренінг «Інформаційна стійкість державних службовців» у Будинку рад Черкаської обласної ради

03.08.2023  

1 серпня 2023 року у рамках проєкту «Інформаційна стійкість державних службовців», реалізація якого стала можливою завдяки Академії української преси у партнерстві з Медійною програмою в Україні, відбувся одноденний тренінг для 25-ти державних службовців у Будинку рад Черкаської обласної ради.

Сьогодні ми, на жаль, можемо бачити як пропагандистська інформаційна машина здатна калічити людські душі та забирати життя... Саме тому актуальність теми тренінгу не викликає сумніву.

Слід наголосити, що учасники, ще під час кола знайомства проявили помітну зацікавленість темою заходу! І їх активність по ходу тренінгу лише зростала!

Так, особливо гостре обговорення у загальному колі викликали теми «Мова ворожнечі», «Чи змінились сьогодні журналістські стандарти?» та «Нецензурна лексика в умовах війни». А вправи  «Роль ІКСпертів у військових викликах», «Джинса в умовах війни», «Сніжинка», «Телефакс», «Медіавласники», «Інструкція», «Новина», «М’ясо кенгуру» та ін. допомогли на практиці розібратися з важливими питаннями медіаграмотності та медіавпливу.

Практичною та цікавою для обговорення була вправа «Потяг», яка  дала змогу виокремити ключові практичні маркери щодо розуміння та аналізу стереотипів та дискримінації, які є особливо болючими та важливими питаннями сьогодення.

З метою подальшого розвитку інфомедійної грамотності серед посадових осіб, учасникам тренінгу було презентовано «Пам’ятку медіаграмотного держслужбовця» та сайт з медіаграмотності для держслужбовців.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram