info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

ІСТОРІЇ УСПІХУ від респондентів щорічного опитування 2023

31.07.2023  

Вітання, друзі!

Підготували коротку серію розповідей про те, чим ми змогли бути корисними освітянам у напрямку медіаграмотності.

Ділимося цим у форматі історій успіху від респондентів нашого щорічного опитування.

Сьогодні ділиться досвідом доцентка Валентина Стєкольщикова.

Якщо ви маєте натхнення та вбачаєте доречним поділитися з АУП своєю історією — давайте сконтактуємо. Ми поширимо вашу розповідь на наших ресурсах. Дуже цінно отримувати зворотній зв’язок від завзятих освітян. Це мотивує 😎
___________

«Світ молоді став багатшим на інфограмотні інструменти завдяки АУП»
(с) Валентина Стєкольщикова


Моє ім’я Валентина Стєкольщикова. Я завідувачка кафедри журналістики та філології ПЗВО «Міжнародний класичний університет», кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка. З Академією української преси (АУП) співпрацюємо з 2018 року, активні учасники різних проєктів, тренінгів, вебінарів. 

Війна не зупинила нас, а ще більше спонукала до взаємодії. Кафедра залучає до проєктів АУП здобувачів різних курсів. Це дає змогу молоді зануритися у світ медіа, медіакомунікацій, медіаграмотності. Можна спостерігати зміни у сприйнятті медіапродукту тих, хто долучається до заходів.

Регулярно отримуємо друковані видання від АУП, створили у кабінеті медіа невеличку бібліотеку. Що показово, здобувачі інших спеціальностей залюбки переглядають та цікавляться різними виданнями з медіаграмотності. 

Наприклад, здобувачі спеціальності «дошкільна освіта» та «початкова освіта» попросили посилання на видання з медіаграмотності для вчителів предметників. «Юристи» просили долучати їх до онлайн-мостів Тетяни Іванової з міжнародними експертами. «Фінансисти» підписалися на Вашу експерту Ганну Горленко після перегляду посібника «Медіаграмотність на заняттях з фінансової грамотності». 

Вважаю це чудовим надбанням, адже залучила до медіаграмотності здобувачів різних спеціальностей. Цим їх світ став багатшим на інфограмотні інструменти завдяки АУП.

Особисто обожнюю Ваших спікерів Тетяну та Валерія Іванових, Андрія Юричко, Олександра Гороховського, Сергія Штурхецького. На початку війни я зраділа вашим заходам: інформативність, обізнаність, обґрунтованість, перевірка на найвищому рівні. 

Пишалась і горда знайомством з виконавчим директором АУП Андрієм Коваленком, коли у перші місяці війні він був у Миколаївському аеропорті з міжнародними журналістами.

Ваші проєкти надихнули нас на створення більше 10 студентських проєктів, серед них: «Важливий ракурм», «Медіалікар», «Готові запитати», «Інспектор Орлик» тощо. 

Дякуємо за те, що ви є, допомагаєте розвиватися та втілювати матеріали ваших доробків у нашому навчальному процесі, тренінгах для вчителів, викладачів, бібліотекарів. Наснаги!

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram