info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

 Створено базу розвиваючих та пізнавальних мультфільмів українською мовою

У Тернополі Благодійний фонд “MagneticOne.org” в рамках проекту “Освіта дитини XXI століття” створив велику базу мультфільмів українською мовою. Цей окремий Youtube-канал має 10 підрозділів, згідно вікових категорій дітей (від 8 місяців до 12 років), де підібрано більше 20 позицій мультфільмів, казок, аудіо-книг, пісень, розвиваючих відео і т. д. на кожній зі сторінок. Головне, що всі відео проходять критерії відбору та повинні навчати, формувати, бути приємними та доступними для перегляду й розуміння.

Організатори мають на меті зробити найкращі українські казки доступними для дітей та їх батьків. Саме для цього створили єдину базу, яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми, що ґрунтуються на народних переказах та байках. На ресурсі можна знайти не лише традиційні українські, а й перекладені іноземні анімаційні відео, аудіо-книги.

Завдяки цим мультфільмам батьки та вчителі зможуть: виховати патріотизм, повагу до інших людей, толерантність, вміння дружити, досягати своєї мети, працювати над собою та своїми вчинками; навчити основи математичних, природознавчих знань, основи граматики, ознайомлення зі змістом українських та іноземних казок; розвинути комунікативні навички, бажання вдосконалювати себе, допитливість, навички співу.

Крім того, на меті є озвучити всі казки, яких ще немає в електронному варіанті. Основне те, що весь матеріал буде легко доступним та безкоштовним.

Youtube-канал з мультфільмами

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram