info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Семінар «Перспективи масового впровадження медіаосвіти в дошкільну, початкову та середню освіту»

6 травня 2015 року Харківська академія неперервної освіти спільно з Академією української преси в партнерстві з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України в межах співпраці щодо реалізації «Концепції впровадження медіаосвіти в Україні» та регіональної Програми дослідно-експериментальної роботи Харківської академії неперервної освіти на 2013-2018 рр. «Науково-методичні засади впровадження медіаосвіти в систему роботи навчальних закладів Харківської області» провела обласний науково-практичний семінар «Перспективи масового впровадження медіаосвіти в дошкільну, початкову та середню освіту» за підтримки Програми У-Медіа.

 Під час роботи для 45 медіапедагогів було презентовано моделі практичної медіаосвіти:

в дошкільних навчальних закладах (презентація)

в початковій школі (презентація)

в середній освіті (презентація)

Про досвід інтеграції медіаосвіти в різноманітні шкільні предмети Харьківської гімназії №172 (від екології до фізики) розповіла викладач англійської мови і інформатики С.Крамаровська (презентація).

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram