info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Сторінка в Instagram «VarTa ТБ» і перша серія IGTV-серіалу «Дезинфікуй інфу»

Опис роботи. Молодіжна медіа група VarTa ТБ працює півтора роки і вже півроку основна мета діяльності – стати провідником у світі медіграмотності. Для цього була створена окрема сторінка в соціальній мережі Instagram. Простою мовою, молодь для молоді розповідає лайфхаки для протидії інформаційній пропаганді, розповідає як відрязняти факти від фейків, розповідає як захистити себе і своїх близьких від інфовірусів.

Робота є переможницею конкурсу «Моя школа – медіаграмотнота».

Автор: молодіжна медіа група VarTa ТБ, Варварівський ліцей Рубіжанської міської ради Луганської області, кураторка – Мещерякова Дар'я Ігорівна. 

Мета проєкту: розвиток критичного мислення, підвищення рівня медіаграмотності молоді шляхом публікації навчально-розважального контенту.

В сучасній Україні, а особливо на Сході Україні питання розвитку медіаграмотності стоїть гостро. В умовах гібридної війни розвиток критичного мислення молоді стоїть на одному щаблі з боротьбою з короновірусом. Молодь не любить читати навчальні посібники чи буклети, слухати лекції. Вони візуали і багато часу проводять в Instagram. Тому навчальна сторінка і IGTV-серіал найкращій спосіб привернути увагу до питання розвитку медіаграмотності. Матеріали постів можна використовувати в навчальному процесі,  адже посилання на корисні ресурси, книги та проєкти допоможе знайти додаткову інформацію. Серіал можуть переглядати особи з порушеннями слуху.

Сторінка в Instagram

Відеопрезентація проєкту

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram