info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Стартує міжрегіональний конкурс есеїв та рецензій до фільмів

18.02.2014  

До участі в конкурсі запрошуються учні 5 - 11 класів загальноосвітніх шкіл Запоріжжя та Автономної Республіки Крим, які беруть участь у Всеукраїнському експерименті з впровадження медіаосвіти в навчально -виховний процес.

Організаторами міжрегіонального Конкурсу есе і рецензій до фільмів у навчальних закладах Запоріжжя та Автономної Республіки Крим, які беруть участь у Всеукраїнському експерименті з впровадження медіаосвіти в навчально -виховний процес, є КРП «Кіновідеопрокат», Асоціація діячів кіноосвіти і медіапедагогіки України, Творчий Союз «Союз кінематографістів Криму», МБФ «Академія української преси», Портал шкільної преси Запорізького навчально-виховного комплексу № 19 (медіаосвітній проект «Вісник мрії – новий формат»), Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

До участі в конкурсі запрошуються учні 5 - 11 класів загальноосвітніх шкіл Запоріжжя та Автономної Республіки Крим, які беруть участь у Всеукраїнському експерименті з впровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес.

Фестиваль проводиться у два етапи:

  1. відбірковий
  2. підсумковий

У ході відбіркового етапу з 20 січня по 28 лютого учасники публікують свої роботи на сайті медіаосвітнього проекту «Вісник Мрії - новий формат». Для цього можна обрати один з двох найбільш прийнятний для учасника спосіб:

А. Розміщення конкурсної роботи через сторінку (http://school19-vm.at.ua/publ/66-0-0-0-1). Для публікації конкурсної роботи реєстрація на сайті необов'язкова. Зайшовши на сторінку додавання матеріалу, учасник конкурсу обирає категорію «По той бік екрану», заповнює необхідні поля і натискає кнопку «Додати». Супровідний текст відправляється на електронні адреси: lena.krim@mail.ruvestnikm@gmail.com

Б. Учасники конкурсу надсилають свою роботу і супровідний текст на електронні адреси: lena.krim@mail.ruvestnikm@gmail.com

На підсумковому етапі журі оцінює роботи і обирає переможців у номінаціях конкурсу. Роботи, подані на участь у Конкурсі розглядаються в наступних категоріях:

А ) Есе - філософсько-літературний роздум про кінотвір, його героїв, основну ідею, авторську стилістику та особисті емоційні переживання автора, які він відчув у процесі перегляду фільму

Б) Рецензія - літературно-критична стаття, написана після перегляду кінотвору, в якій аналізуються переваги і недоліки фільму: сценарна основа; його жанрово-стильове рішення; робота творчої групи-режисура, операторська майстерність, музика, акторська робота; зображально-художнє та монтажне рішення фільму - композиція, спецефекти, наявність образотворчої підказки; емоційні враження автора статті від перегляду фільму і його рекомендації потенційним глядачам.

До конкурсного оцінюванню не приймаються роботи, в яких більше 40 % тексту - запозичений з професійних робіт та з інтернет-джерел.

Журі нагороджує спеціальними призами та дипломами переможців Конкурсу в різних вікових групах. Кожен учасник Конкурсу отримує Свідоцтво учасника.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram