info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Щепле-що? Чомучки в пошуках відповідей про щеплення : комікс

Щепле-що? Чомучки в пошуках відповідей про щеплення : комікс / сценарій М. С. Каліберди; художник І. М. Костюніна; за заг. ред. О. В. Волошенюк, В. Ф. Іванова, Р. В. Шаламова. – Київ: АУП, ЦВП, 2021 – 12 с., іл.

ISBN 978-617-7370-36-8

Комікс «Щепле-що? Чомучки в пошуках відповідей про щеплення» розповідає про сміливі пошуки героя та героїні достовірної інформації про вакцини та вакцинацію, у яких їм допомагає чарівний джин. Герої зустрічаються з різними людьми, аналізують та критично оцінюють отриману інформацію та розбираються в питанні вакцинації.

Комікс створено в рамках проєкту «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації від А до Я: методичний комплекс» і розраховано на учнівство початкового рівня середньої освіти ЗЗСО, а також для проведення медіаосвітніх занять.

 

Відеопрезентація коміксу з авторами проекту. 

Даний проект «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації від А до Я: методичний комплекс» виконується за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram