info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Презентація графічного роману та коміксу від АУП

Презентація графічного роману та коміксу від освітньої платформи Академії української преси (https://medialiteracy.org.ua/abetka/) до Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності.

Модераторка заходу:
Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси.
Учасники:
Руслан Шаламов, кандидат біологічних наук, заслужений вчитель України. Автор підручників, посібників з біології для учнів закладів загальної середньої освіти
Микита Каліберда, головний редактор видавництва «Соняшник», автор підручників з біології для учнівства.
Виготовлення продуктів, освітньої платформи та проведення цієї презентації стало можливим завдяки підтримці Медійна програма В Україні.

✅ Як імунні клітини вірус долали: графічний роман (сценарій М. Каліберда; художник Н. Пендюр) є першим виданням в Україні, який у художній формі показує, як формується імунітету після вакцинації, розвиває навички критичної оцінки медіаповідомлень, розуміння власної ролі в запобіганні інфодемії та відповідальне ставлення до поширення «вірусної» інформації.
✅ Щепле-що? Чомучки в пошуках відповідей про щеплення (сценарій М. Каліберда; художник І. Костюніна) розповідає про сміливі пошуки героя та героїні достовірної інформації про вакцини та вакцинацію, у яких їм допомагає чарівний джин. Герої зустрічаються з різними людьми, аналізують та критично оцінюють отриману інформацію та розбираються в питанні вакцинації.
tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram