info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Семінар "Практична медіаграмотність" для викладачів суспільних дисциплін відбувся у Сєвєродонецьку

24-25 вересня 2015 року Академія української преси спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Програми «Матра» Міністерства закордонних справ Нідерландів провела другий із серії дводенний семінар для викладачів cуспільних дисциплін середньої та вищої школи «Практична медіаграмотність», який відбувся у Сєвєродонецьку (готель «Мир», вул. Лисичанська, 1).

Учасниками семінару стали 22 викладачі з Луганської області.

Українське суспільство потребує розширення доступу до навичок формування медійної та інформаційної грамотності в умовах пропагандистсько-психологічних війни. Освітні заклади є саме тими інституціями, які мають всі можливості для того щоб долучитись до формування медіаграмотного споживача, такого який вміє знаходити потрібну інформацію і переконуватися в її достовірності; знає як відокремлювати пропаганду від фактів і фільтрувати інформацію в ситуаціях конфлікту; як розпізнавати маніпуляцію. Сьогодні як для тих, хто навчає так і для тих, хто навчається важливим стає набуття інформаційної та медійної грамотності, певних навичок пов’язаних з роботою в інформаційному та медіапросторі.

Учасники ознайомилися з моделями практичної медіаосвіти та медіаграмотності, які зможуть бути імплементовані у викладання суспільних дисциплін.

Команда тренерів семінару: 

Мокрогуз Олександр Петрович, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського

Потапова Валентина Іванівна, медіапедагог, має багаторічний досвід проведення Клубу документального правового фільму, автор посібника «Как организовать дискуссию по фильму»

 

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram