info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Семінар «Критичне мислення та медіаграмотність в початковій школі» відбувся у Львові

19.03.2018  

15-16 березня 2018 року відбувся вже другий семінар «Критичне мислення та медіаграмотність в початковій школі». Захід був організований АУП за підтримки Програми У-Медіа, Інтерньюс Нетворк в партнерстві з Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Львівською обласною бібліотекою для дітей.

Учасники – заступники директорів та вчителі початкових класів, які пілотують новий Державний стандарт початкової школи. Вразили Оксана Ганик і Галина Пиза з Загальноосвітньої школи «Дивосвіт» з поглибленим вивченням англійської мови м. Львова, які показали практичні кейси з медіаграмотності. Учасниці презентували безліч робіт дітей, які пробували себе в ролі редакторів журналів, репортерів, що спостерігали «як від метеорита люди втікали, як шалені курчата». Учні випускали газети, змальовували власні Планети медіа, де посеред планшета, комп’ютера і телефона вже присутня і медіаграмотність.

Дякуємо Ользі Банах і Наталі Пастушенко (Львівський обласний інститутом післядипломної педагогічної освіти) та  Львівській обласній бібліотеці для дітей  за допомогу в проведенні заходу.

Проведення цього заходу, а також весь проект з впровадження медіаграмотності в країні мали підтримку американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюс. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюс.

Матеріали семінару >>>

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram