info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Розпочався прийом заявок до участі у 10-й Літній Школі медіаосвіти та медіаграмотності АУП для вчителів початкової школи

16.05.2017  
Розпочався прийом заявок до участі у 10-ій Літній Школі медіаосвіти та медіаграмотності АУП для вчителів початкової школи

Академія української преси в партнерстві з департаментом загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України оголошує набір до 10-ї Літньої Школи медіаосвіти та медіаграмотності для вчителів початкової школи, що відбудеться 27–30 червня 2017 року в Дніпропетровській області.

Медіаосвіта – це навчання теорії та практичним умінням для опанування сучасних мас-медіа. Медіаосвіта – один з усталених і апробованих способів формування попиту на якісний журналістський контент. Медіаграмотність є похідною та результатом медіаосвіти. Це вміння аналізувати, критично оцінювати і створювати медіаповідомлення для різних типів медіа, а також усвідомлювати складні процеси функціонування медіа у суспільстві та їх вплив на формування особистості.

Із 2010 року медіаосвіта та медіаграмотність упроваджується в освітню систему України у формі викладання окремих предметів, інтегровано в різноманітні дисципліни, і як наскрізна модель медіаосвіти навчальних закладів.

Під час Літньої Школи учасники та учасниці ознайомляться з такими темами:

  • медіаграмотність як життєво необхідна навичка в сучасній Україні;
  • критичне мислення: методи декодування медіатекстів;
  • критичне мислення: базові методики і вправи;
  • інтерактивні методи викладання медіаосвіти та медіаграмотності;
  • візуальна грамотність: навички з декодування медіатекстів;
  • методики викладання медіаграмотності в початковій школі;
  • ресурси для викладачів медіаосвіти та медіаграмотності.

Останній термін подання заявки до участі – 6 червня 2017 року.

Анкету можна заповнити тут >>>

Відбір учасників/учасниць відбуватиметься на конкурсних засадах. Перевага надаватиметься учасникам та учасницям із Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Харківської та Херсонської областей. Учасники та учасниці Школи отримають сертифікати від організаторів.

Проїзд, перебування та харчування учасників – коштом організаторів заходу.

_______________________

Контактна особа: Оксана Волошенюк, менеджер медіаосвітніх програм АУП

тел. (067) 504 98 02

електронна пошта: oksana@aup.com.ua

Сайт Академії української преси: http://www.aup.com.ua

Портал «Медіаосвіта та медіаграмотність»: https://www.medialiteracy.org.ua/

Сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/aupfoundation

Проведення цього заходу, а також весь проект з впровадження медіаграмотності в країні мали підтримку американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюс. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюс.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram