info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Рівень інтелектуальності юних українських правознавців зашкалює!

31.10.2019  

Сьогодні, 31.10.2019 завершився фінальний этап ХVIІ Всеукраїнського учнівського турніру юних правознавців, який відбувався в місті Рівне (27-31.10.2019), що зібрав 21 команду зі всієї України.

 

Експерти АУП (Оксана Волошенюк, менеджер медіаосвітніх програм) також були долучені до події, де юнаки і юнки відстоювали і аргументували свої позиції. АУП за підтримки УМП відзначила кращих  юних правознавців  та їх наставників із Донецької, Рівненської областей та міста Харкова, які послуговувалися аргументами зі сфери медіаграмотності: себто критично декодували медіаповідомлення.

Також учасники турніру отримали від АУП книжки Штефана Прімбса «Соціальні медіа для журналістів. Редакційна робота з Facebook, Twitter &», http://www.aup.com.ua/shtefan-primbs-socialni-media-dlya-zhur/  видані за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

АУП надзвичайно вдячна Раїсі Євтушенко, яка уможливала цю подію.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram