info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Прямий ефір презентації видання «Медіаосвіта на заняттях з фінансової грамотності» 13 травня о 15:00

11.05.2021  

15 травня о 15:00 відбудеться відеопрезентація нового видання АУП «Медіаосвіта на заняттях з фінансової грамотності» (авторка Ганна Горленко). Це перше навчально-методичне видання в Україні, яке інтегрує медіаграмотність в заняття з фінансової грамотності.

Учасниці презентації:

Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси та наукова редакторка і авторка ідеї: «Ідея посібника прийшла до мене більше трьох років тому в Херсоні, коли мені задали питання, чому я в своєму виступі висловлююсь щодо тем медіавласності, пропаганди, стандартів новин тощо, але нічого щодо того як застерегтися від реклами нульових кредитів». Відповідь на це питання я змогла сформувати переважно завдяки Ганні Горленко.

Ганна Горленко, авторка посібника: Чи усвідомлюємо ми, що джерела фінансової інформації: грошові купюри, платіжні картки, акції, облігації, фінансові документи: код платника податків; фіскальні та розрахункові чеки, квитанції, векселі, відомості, окремі види правових документів; акти права власності, сертифікати, ліцензії, угоди, контракти тощо; різні види реклами (зокрема, слова або картинки на товарах, упакуванні, постери, флаєри тощо) – це також медіа і стосовно кожного з них можна дати відповіді на основні питання, які характеризують медіа.

Майстер-клас від авторки

Горленко Ганна Олексіївна – вчитель-методист, відмінник освіти України. 23 роки працювала вчителькою економіки Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького. Автор п’яти навчальних програм для середньої школи, зокрема «Я – клієнт банку», «Власна справа», «Основи сімейної економіки» та понад 30 посібників з економіки для учнів 10–11 класів і викладачів. Співавтор підручника «Громадянська освіта» для 10 класу. Серед її учнів багато переможців економічних олімпіад, конкурсів-захистів наукових робіт МАН національного рівня.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram