info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Прямий ефір презентації медіаосвітнього коміксу "Моїми очима"

05.12.2023  

Спікерки:

Олександра Шаповал, авторка сценаріїв коміксів «Ми скоро повернемось», «Дім на долоньках», «Моїми очима», письменниця, кандидатка мистецтвознавства, м.н. співробітниця відділу екранно-сценічних мистецтв та культурології ІМФЕ ім. М. Т. Рильського НАН України;

Оксана Волошенюк, експертка з медіаосвіти і медіаграмотності АУП, авторка медіаосвітніх елементів коміксів, менеджерка проєкту «Медіаосвітній комікс на заняттях в школі та педвиші», викладачка кафедри кінознавства Інституту екранних мистецтв КНУТКіТ ім. І.К. Карпенко-Карого.

У адаптаційному коміксі «Моїми очима» ми зображаємо київське життя під час війни крізь призму сприйняття підлітка. Головна героїня – Мія включається у військову, недитячу реальність… Її вчинки свідчать про стрімке дорослішання. Вона рішуче йде до мети, навіть коли має пожертвувати тим, чим вона ще вчора так пишалася.

Авторки розкажуть, чому дітям так важливо проговорювати і проживати разом з героями книг схожі життєві ситуації, обговорювати хвилюючі теми, такі як війна, втрати, зміни у звичному житті. Та поділяться як самостійно створити комікс.

Комікс можна безоплатно завнатажити ось ТУТ.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram