info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Онлайн-міст зі Швецією. Горан Андерссон, 20 грудня 2023, 15:00

11.12.2023  

Академія української преси продовжує проєкт онлайн-мостів під назвою «Чужому навчаємось і свого не цураємось».

20 грудня о 15:00 встановлюємо онлайн-міст зі Швецією.  Трансляція відбудеться на сторінці у Фейсбуці: https://www.facebook.com/aupfoundation

Наш гість — експерт з медіаграмотності Горан Андерссон.  Тема розмови: Розвиток медіаграмотності у середніх школах Швеції: досвід викладання та впровадження. Модерує захід — Тетяна Іванова, медіаекспертка Академії української преси, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету.

Пан Горан почав свою трудову діяльність учителем, а потім став директором школи. Саме там він почав досліджувати проблеми формування медіаграмотності та критичного мислення. Останні 25 років працював консультантом у медіа, переважно у шведських газетах.

Пан Горан Андерссон автор кількох підручників з медіаграмотності, цивільного права та географії. Довгі роки він викладав медіаграмотність в університетах та середніх школах Швеції. Сьогодні він також надає консультації вчителям шкіл, як впровадити елементи медіаграмотності у різні предмети уроків.

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram