info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Прямий ефір "Інформаційна грамотність: фінансові шахрайства під час війни в інтернеті"

У квітні ми запитали 550 медіаосвітян, що вони пропонують в домені медіаосвіти воєнного часу. Одне з чільних місць посіла тема «Інформаційної гігієни». Тож запрошуємо 7 червня о 15:00 на онлайн-зустріч з Ганною Горленко, авторкою посібника АУП «Медіаграмотність на заняттях з фінансової грамотності» (https://www.aup.com.ua/19307-2/), медіапедагогинею, до 2020 року – вчитель-методист, відмінник освіти України, вчителька економіки Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького.

Модерує захід Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм АУП.

«Фінансові шахраї вже давно використовують інтернет для виманювання грошей довірливих українців, постійно вдосконалюючи методи психологічного впливу. А під час активної фази українсько-російської війни аферисти знайшли ще й додаткові способи «вилучення коштів. Тому інформаційна гігієна, як ніколи на часі» – коментує Ганна Горленко.

Щодо найбільш поширених схем в мережах, і як їх уникнути, а також як провести заняття щодо цих загроз, ви зможете дізнатися 7 червня о 15:00 під час прямого ефіру на сторінці АУП у Фейсбуці: https://www.facebook.com/aupfoundation.
На Тулбоксі для вчителів (уроки, вправи, заняття, в які інтегровані елементи медіаграмотності) https://toolbox.medialiteracy.org.ua/ розробки двох занять «Інформаційна гігієна: фінансові шахрайства під час війни в інтернеті. Медіаосвіта».

Ця зустріч відбувається в рамках циклу практичних заходів «Медіаосвіта в умовах війни: що змінилося»

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram