Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» оголошує про старт онлайн-навчання вчителів

Команда проєкту IREX «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» отримала понад 2000 заявок від освітян з усієї України для участі у проєкті. За результатами конкурсу для подальшого навчання у проєкті було відібрано  понад 1300 представників вчительського складу українських шкіл. Кожен з них має великий викладацький досвід та високий рівень мотивації до змін.

Протягом травня-червня вчителі пройдуть  онлайн тренінги,  спрямовані на  підвищення рівня власної інформаційної стійкості та оволодіння навичками для навчання майбутніх лідерів у сфері інфомедійної грамотності.

Які можливості пропонує проєкт? 

Упровадження нових підходів до викладання, створення творчого освітнього середовища, в якому учні матимуть можливість для розвитку нових навичок та здібностей, які відповідатимуть сучасним цифровим тенденціям та інформаційним викликам.

Спираючись на розроблені IREX навчальні матеріали та перевірені на практиці методики впровадження інформаційної та медійної грамотності, проєкт допомагає розвинути ефективну сталу модель інтеграції навичок критичного сприйняття інформації в освітній  процес у закладах загальної середньої освіти.

Команда «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» глибоко цінує інтерес до проєкту та дякує освітянам за  прагнення до самовдосконалення, професійного розвитку й готовність разом творити зміни в шкільній освіті. Бажаємо цікавого навчання майбутнім учасникам проєкту та сподіваємося на довготривалу спільну роботу!

P.S. Нагадуємо, що наступний набір нових учасників до проєкту відбудеться восени. Будь ласка, слідкуйте за анонсами та оголошеннями на сторінках IREX та АУП.

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Академією української преси.

2 Replies to “Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» оголошує про старт онлайн-навчання вчителів

  1. Добрий день, отримали від вас повідомлення про те, що для проходження етапу необхідно надіслати сертифікат про проходження курсу Very Verifled та пройти національний тест. Але ми не отримували від Вас раніше ніякої інформації. Ми не проходили ні курс, ні тест.
    Підкажіть, що робити в такому разі, якщо участь у проєкті нам все ж таки цікава?
    З повагою, Тетяна

    1. Вітаємо! Перегляньте, будь ласка, папку Спам. Часто листи потрапляють туди. Також напишіть запит на адресу y.guza@aup.com.ua, це керівниця проєктів АУП, вона Вам допоможе розібратися у ситуації.
      Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *