info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» оголошує про старт онлайн-навчання вчителів

17.05.2023  

Команда проєкту IREX «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» отримала понад 2000 заявок від освітян з усієї України для участі у проєкті. За результатами конкурсу для подальшого навчання у проєкті було відібрано  понад 1300 представників вчительського складу українських шкіл. Кожен з них має великий викладацький досвід та високий рівень мотивації до змін.

Протягом травня-червня вчителі пройдуть  онлайн тренінги,  спрямовані на  підвищення рівня власної інформаційної стійкості та оволодіння навичками для навчання майбутніх лідерів у сфері інфомедійної грамотності.

Які можливості пропонує проєкт? 

Упровадження нових підходів до викладання, створення творчого освітнього середовища, в якому учні матимуть можливість для розвитку нових навичок та здібностей, які відповідатимуть сучасним цифровим тенденціям та інформаційним викликам.

Спираючись на розроблені IREX навчальні матеріали та перевірені на практиці методики впровадження інформаційної та медійної грамотності, проєкт допомагає розвинути ефективну сталу модель інтеграції навичок критичного сприйняття інформації в освітній  процес у закладах загальної середньої освіти.

Команда «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» глибоко цінує інтерес до проєкту та дякує освітянам за  прагнення до самовдосконалення, професійного розвитку й готовність разом творити зміни в шкільній освіті. Бажаємо цікавого навчання майбутнім учасникам проєкту та сподіваємося на довготривалу спільну роботу!

P.S. Нагадуємо, що наступний набір нових учасників до проєкту відбудеться восени. Будь ласка, слідкуйте за анонсами та оголошеннями на сторінках IREX та АУП.

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Академією української преси.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram