info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Презентуємо посібник «Медіаосвіта в Державному стандарті базової середньої освіти (5–6 класи)»

Сьогодні медіаосвіта інтегрована в майже всі освітні галузі в новому Державному стандарті базової середньої освіти. Два року тому ми порівняли Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти від 2011 року з Державним стандартом від 2020 року і знайшли в останньому більше 500 раз вжите слово «медіа», на відміну від попереднього. Тепер учні будуть працювати не лише з текстами, а й медіатекстами. А для вчителів стане в нагоді навчально-методичний посібник «Медіаосвіта в Державному стандарті базової середньої освіти (5–6 класи)» від Академії української преси.

Наш посібник пропонує аналіз методичного потенціалу модельних навчальних програм і підручників для 5–6 класу з усіх освітніх галузей, детальніше ми зупиняємося на особливостях інтеграції медіаосвіти в мовно-літературній, громадянській, історичній та природничій освітній галузях.

22 червня о 15:00 запрошуємо на презентацію посібника «Медіаосвіта в Державному стандарті базової середньої освіти (5–6 класи)».

Модераторки:

Раїса Євтушенко, головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України, відповідальна за упровадження медіаосвіти у загальну середню освіту, науковий редактор посібника.

Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм АУП , співавторка і науковий редактор посібника

Спікери і спікерки:

 Галина Дегтярьова, завідувачка катедри методики навчання мов і літератури КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», доктор педагогічних наук авторка численних посібників та навчальних програм з медіаосвіти та медіаграмотності для різних вікових категорій, рекомендованих МОН України, регіональна координаторка впровадження медіаосвіти в навчальних закладах Харківської області

Олександр Мокрогуз, завідувач катедри суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського ОІ імені К. Д. Ушинського, доцент, кандидат педагогічних наук. Співавтор шкільних програм, підручників, навчально-методичних посібників із громадянської освіти, історії, медіаосвіти, рекомендованих МОН України для загальноосвітніх шкіл та педагогічних ВНЗ України.

Ірина Старагіна, розробниця програм, навчальних матеріалів для молодших школярів із вивчення української мови на основі інтегрованого підходу; багато років досліджує умови мовленнєвого розвитку дітей; кандидатка психологічних наук.

Руслан Шаламов, вчитель біології Харківського обласного наукового ліцею-інтернату «Обдарованість», кандидат біологічних наук, заслужений вчитель України.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram