info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Інформація – основна валюта демократії

19.06.2022  

У фокусі освітнього хабу «Медіаосвіта як ресурс для ПЕРЕМОГИ у період війни», 17 червня 2022 року на базі Багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області відбувся одноденний навчальний тренінг для 20-ти викладачів, майстрів та завідувачів відділень професійної (професійно-технічної) освіти за підтримки Академії української преси.

Інформаційні повідомлення та мозкові штурми по ходу реалізації тренінгу заохочували та мотивували учасників.  В підсумку (вправа «М’яч»), усі присутні дійшли висновку, що медіаосвіта є потужним та необхідним ресурсом для ПЕРЕМОГИ у період війни і не тільки.

Шаповал Ярослав Володимирович, завідувач відділенням Багатопрофільного регіонального центру, зауважив: «Коли я почув про тему тренінгу, то був  певний, що він суто для журналістів та медійників. Але згодом переконався, що медіаосвіта має бути системою на всіх рівнях розвитку особистості і є важливою як і навички читання і письма, адже вплив медіа на свідомість особистості та його страшні наслідки ми можемо бачити сьогодні, у часи, коли наша країна переживає війну з РФ. Дякую причетним до організації тренінгу за можливість бути учасником та бажаю усім нам ПЕРЕМОГИ, адже інформація – основна валюта демократії!»

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram