info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Презентація підручника "Медіаграмотність"

22.05.2014  

22 травня 2014 року в м. Києві (за адресою: просп. Голосіївський, 122, Державна бібліотека України для юнацтва) Академія української преси спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України у партнерстві з Центральною бібліотекою для юнацтва презентували підручник «Медіаграмотність».

Підручник для вчителя «Медіаграмотність» провідних американських медіапедагогів Сінді Шейбе і Фейз Рогоу заснований на сформованому впродовж останніх трьох з половиною десятиліть в США освітньому підході до викладення медіаграмотності. Цей підхід спирається на базові принципи медіаосвіти, зафіксовані в «Ключових принципах освіти з медіаграмотності» в США: дослідження, грамотність та інтегрованість.

За допомогою цієї книжки українські медіапедагоги зможуть навчитися інтегрувати медіаграмотність у різноманітні освітні практики, віднайдуть багато ідей щодо заходів і чимало прикладів повних модельних занять. Учасниками стали медіапедагоги восьми регіонів України.

Усі випускники Літніх шкіл АУП отримали в подарунок примірник презентованого видання.

Переглянути відео з презентації можна на сайті АУП

Книга видана за підтримки Програми У-медіа та Міжнародного фонду "Відродження".

Інформація, представлена у виданні, є відповідальністю Академії Української Преси та не обов’язково відображає точки зору Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюз Нетворк.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram