info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Презентація нового медіаосвітнього коміксу про вимушену імміграцію під час війни «Ми скоро повернемося»

29.09.2022  

6 жовтня о 15:00 Академія української преси запрошує на онлайн-зустріч, де буде презентовано новий медіаосвітній комікс про вимушену імміграцію під час війни «Ми скоро повернемося» для дітей 5-7 років.

Ми вважаємо, що важливо малювати, створювати та актуалізувати розмови про дім, про почуття, про втрату та відновлення, діти інтуїтивно роблять це самостійно, але для них необхідна присутність дорослого, який може говорити та відчувати разом з дитиною, бути поруч з досвідом проживання теми дому.

Долучитися до прямого ефіру можна на сторінці АУП у фейсбуці https://www.facebook.com/aupfoundation (радимо підписатися, щоб отримати нагадування про прямий ефір).

Модеруватиме онлайн-зустріч Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси.

Запрошені гості:

Олександра Шаповал, авторка сценарію, письменниця, популяризаторка дитячого читання, кандидатка мистецтвознавства, мл. наук. співробітниця відділу екранно-сценічних мистецтв та культурології ІМФЕ ім. М. Т. Рильського НАН України;

Юрій Шаповал, художник.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram