info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

«Медіазнайко» – це перша навчальна гра з медіаосвіти в Україні

03.10.2022  

Друзі, чи викладаєте ви онлайн, чи офлайн — інтерактивна гра “Медіазнайко” завжди у нагоді. “Новина”, “Історія ЗМІ”, “Аналізуємо ЗМІ”, “Телебачення” та решта з дев’яти запропонованих тем допоможе розібратися з критичним мисленням при перегляді новин. Між іншим, дорослим теж буде цікаво поклацати правильні\неправильні відповіді і перевірити свій рівень обізнаності.

Можна застосовувати у груповій вправі на уроці, можна як домашнє завдання, пройти разом із батьками, (тільки готуйтесь до жвагого обговорення у батьківських чатах).

«Медіазнайко» – це перша навчальна гра з медіаосвіти в Україні, її мета – допомогти якомога більше дізнатися про інформаційне/медійне поле. Гра – частина курсу з медіаграмотності, розробленого спеціально для загальноосвітніх шкіл.

Суть гри полягає у тому, що потрібно пройти 9 рівнів/етапів, надати відповідь на запитання, стати журналістом, створити телепрограму, сайт і газету, дізнаючись при цьому як працюють медіа і як вони впливають на тебе – споживача інформації.

Навчальну гру «Медіазнайко» розробив і створив Центр медіаініціатив (Вірменія) за фінансової підтримки Всесвітнього банку в рамках програми «Альтернативні ресурси для медіа» в партнерстві з Інтерньюзом (США) і за фінансової підтримки USAID.

Підготовка українського варіанта гри стала можлива завдяки підтримці Програми «Бібліоміст», адаптацію до українських реалій здійснила команда Академії української преси.

Розпочати гру можна за покликанням або натиснувши на картинку.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram