info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Презентація "Fake news, або як у мережі подається інформація про біологічні об’єкти"

27.12.2022  

Ми продовжуємо публікацію робіт-переможниць конкурсу медіатворчості “Моя школа – медіаграмотна”.

Авторка: Дунаєвська Тетяна Іванівна, вчителька біології та хімії Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №129 м. Києва з поглибленним вивченням англійської мови. 

Мета – показати різницю між подачею інформації (текстової або графічної) про біологічні об’єкти (зокрема, про ГМО, сорти, схрещування, різноманітні зображення рослин/тварин) у мережі і справжнім станом речей (історією створення, що має на увазі біологічний термін, характерні особливості виду, прийоми й методи селекції та вирощування рослин/тварин тощо).

Актуальність – з огляду на поширення в мережі великої кількості недостовірної інформації, що стосується біологічних об’єктів, варто бути озброєним знаннями, щоб вміти відрізняти правдиву інформацію від фейкової, не піддаватися маніпуляціям, не поширювати самим фейкові новини, застосовувати критичне мислення.

Практичне застосування – на уроках біології у 6 класі (частина про рослини), 7 класі (частина про тварин), у 9-11 класах (частина про біотехнології, ГМО-технології зокрема, селекцію); у позакласних заходах з біології.

Презентація

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram