info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Презентація "Абетка російсько-української війни: тлумачення і візуалізація"

28.06.2022  

Ми продовжуємо публікацію робіт-переможниць конкурсу медіатворчості “Війна нашими медіаочима”. 

Авторки: Павленко Юліякандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Полтавського найіонального педагогічного університету імені В.Г. Короленка, та Панова Марія, студентка.  

Презентація створена з метою відтворення семантичного і візуального простору російсько-української війни, узагальнення і впорядкування термінів, подій і символів, пов’язаних із нею, для подальшого усвідомлення українським суспільством і використання в освітньому процесі Нової української школи. Адресовано освітянам, студентам педагогічних спеціальностей, учням та їх батькам.

Авторки прокоментували свою роботу: "Презентація «Абетка російсько-української війни»: тлумачення і візуалізація» відтворює (хоча й частково) семантичний і візуальний простір війни росії проти України. Цей формат обрано тому, що він зручний для використання з освітньою метою. Віримо, що маленьким українцям, першокласникам, у найближчому майбутньому не доведеться засвоювати алфавіт рідної мови за воєнною абеткою та, водночас, своєрідний словник-довідник допоможе і дорослим і малим глибше усвідомити реалії воєнного часу. Переосмислювати, узагальнювати та впорядковувати терміни, події та символи, пов'язані з війною, було цікаво і пізнавально й, що найголовніше, по завершенню роботи з'явилося відчуття того, що Україна, українці нині роблять те, про що з дитинства розповідали нам мудрі книги. Ми – наближаємо велику Перемогу світла над темрявою і добра над злом". 

Робота Уляни отримала 54 балів із 60 можливих. 

Переглянути презентацію можна тут. 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram