info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

«Практичні моделі медіаосвіти для середньої школи» тренінг-семінар на Чернігівщині

З 10 по 12 грудня 2014 року на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського в співпраці з Академією української преси відбувся семінар-практикум  «Практичні моделі медіаосвіти для  середньої школи». Його учасниками стали  23 вчителі загальноосвітніх навчальних закладів області, які готуються до викладання нового предмету   «Медійна та інформаційна грамотність».

Це вже третій семінар з  основ медіаосвіти, який  відбувається на Чернігівщині. За два попередні Чернігівщина отримала понад чотири десятки підготовлених медіапедагогів.

Викладачами виступили  випускники Літніх шкіл з медіаосвіти, які відбулись за підтримки Програми У-медіа в 2011 і 2012 роках - завідувач кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання, кандидат педагогічних наук Олександр Мокрогуз та  доцент кафедри суспільних дисциплін та методики їх викладання, кандидат історичних наук Михайло Коропатник.

Окрім того Оксана Волошенюк, виконавчий директор АУП та Олександр Мокрогуз  презентувли навчальну програму «Основи медіаграмотності для 8(9) класу» та посібник «Основи медіаграмотності: Навчально-методичний посібник для вчителя 8(9) клас. Плани-конспекти уроків» (підготовлені та видані за підтримки Програми У-медіа).

Проведення  семінару  стало можливим завдяки підтримці Програми У-Медіа  Інтерньюс-Нетвок

Програма семінару

Презентації тренінг-семінару:

Комп'ютерні ігри: плюс і мінус

Медіаосвіта у сучасній педагогічній парадигмі

Основні методологічні підходи до медіаосвіти

Ставлення вчителів Чернігівської області до завдань медіаосвіти 

 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram