info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Постер "Медіаграмотність"

Конкурсну роботу постер "Медіаграмотність" можна використовувати як один з елементів інтерактивну під час проведення заходів з медіа грамотності.

Робота є учасницею конкурсу «Моя школа – медіаграмотна».

Авторка: Вдова Наталія Петрівна, учителька КЗ "Лозівський ліцей №5 "Лінгва" Лозівської міської ради. 

Постер «Медіаграмотність – це засіб індивідуального захисту в інформаційному просторі» має допомогти у роботі з дітьми та дорослими під час проведення просвітницької роботи в освітньому закладі і спрямований на формування у здобувачів освіти навичок стресостійкості, конструктивного спілкування, безпечної поведінки, ціннісного ставлення до особистого життя і здоров’я. Покликаний навчити дітей та дорослих захищати свій приватний інформаційний простір. Передбачається використання даного постеру як одного з елементів інтерактивну під час проведення заходів з медіа грамотності.

Тільки через знання і досвід з медіаграмотності діти зможуть стати стійкішими до неправдивої інформації, протистояти маніпуляціям і бути сильнішими в умовах теперішньої інформаційної війни. Дуже сподіваємося, що даний постер допоможе здобувачам освіти стати більш свідомими медіакористувачами, вони знатимуть, яким чином перевіряти різного виду сумнівну інформацію та формуватимуть попит на відповідальнішу і правдиву журналістику. Не піддатися маніпуляціям допоможуть впевненість, загальна ерудиція та розширений кругозір, розвиток критичного мислення, сформованість ціннісних орієнтацій та життєвих пріоритетів, вміння робити вибір, вміння говорити «ні», відмова від стереотипного мислення, асертивність у поведінці.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram