По той бік екрану 2015. Результати міжнародного конкурсу

Результати конкурсу

Завершився міжнародний конкурс есе та рецензій “По той бік екрану 2015” 

Конкурс проходив у два етапи:

  1. відбірковий
  2. підсумковий

У ході відбіркового етапу з 01 листопада 2014 року по 15 березня 2015 року учасники публікували свої роботи на сайті медіаосвітнього проекту «Вісник Мрії – новий формат».

На підсумковому етапі (15 – 30 березня) журі дистанційно оцінило роботи, визначило і погодило переможців у номінаціях конкурсу. Нагородження переможців пройшло в кожному регіоні в квітні 2015 року.

У конкурсі взяли участь, як педагогічні колективи, так і учні 5-11 класів загальноосвітніх установ і закладів додаткової освіти Запорізької області, Республіки Крим, Республіки Білорусь, Республіки Вірменія (заявлені в обраній номінації).

Для оцінювання конкурсних робіт було створене журі, до складу якого увійшли професійні медіапедагоги, кінематографісти і журналісти з усіх регіонів.

Організатори конкурсу: Міністерство освіти, науки та молоді Республіки Крим, КРП «Кіновідеопрокат», Асоціація діячів кіноосвіти і медіапедагогіки України, Академія української преси, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Шкільний медіахолдинг «Вісник мрії – новий формат» Запорізького НВК № 19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.