info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

По той бік екрану 2015. Результати міжнародного конкурсу

30.06.2015  

Результати конкурсу

Завершився міжнародний конкурс есе та рецензій "По той бік екрану 2015" 

Конкурс проходив у два етапи:

  1. відбірковий
  2. підсумковий

У ході відбіркового етапу з 01 листопада 2014 року по 15 березня 2015 року учасники публікували свої роботи на сайті медіаосвітнього проекту «Вісник Мрії - новий формат».

На підсумковому етапі (15 - 30 березня) журі дистанційно оцінило роботи, визначило і погодило переможців у номінаціях конкурсу. Нагородження переможців пройшло в кожному регіоні в квітні 2015 року.

У конкурсі взяли участь, як педагогічні колективи, так і учні 5-11 класів загальноосвітніх установ і закладів додаткової освіти Запорізької області, Республіки Крим, Республіки Білорусь, Республіки Вірменія (заявлені в обраній номінації).

Для оцінювання конкурсних робіт було створене журі, до складу якого увійшли професійні медіапедагоги, кінематографісти і журналісти з усіх регіонів.

Організатори конкурсу: Міністерство освіти, науки та молоді Республіки Крим, КРП «Кіновідеопрокат», Асоціація діячів кіноосвіти і медіапедагогіки України, Академія української преси, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Шкільний медіахолдинг «Вісник мрії - новий формат» Запорізького НВК № 19.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram