План-конспект уроку фізики “Закривай міцніше кран, щоб не витік океан”

План-конспект уроку є дипломантом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів у 2018/19 н.р. («Фізика»)


Пояснювальна записка

Інтегроване заняття передбачає за допомогою предметів шкільного циклу, а саме: математики, фізики, біології, фінансової грамотності, зарубіжної літератури та інформатики не тільки розкрити величезну роль води у житті людини, а й навчає бережливому відношенню щодо неї. Під час заняття математика розкриває цифри відсоткового змісту води в організмі людини. Діти демонструють досліди, розв’язують вправи. Звертається увага на опис води у зарубіжній літературі. Аналізується хімічний склад Н2О та фізичні властивості цієї речовини. За допомогою інформатики кожний з присутніх визначає кількість води у своєму організмі. Діти дізнаються як правильно пити воду.

Програма інтегрованого уроку>>>


Підготували і провели: Гнідая С. А. – директор ліцею, вчитель фізики; Коломиза Н. М. – вчитель математики; Битько Ю. В.– вчитель з фінансової грамотності; Бондаренко О. В. – вчитель інформатики, Навчально-виховний комплекс «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» Смілянської міської ради Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *