info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Пілот інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” для 5 класу НУШ (березень, 9 тиждень, “Дослідження поведінки мокриць залежно від вологості повітря”)

15.03.2022  

Пропонуємо Вашій увазі пілот інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” для 5 класу НУШ  (лютий, 9 тиждень, “Дослідження поведінки мокриць залежно від пологості повітря”) Руслана Шаламова та Галини Ягенської у захоплюючій формі коміксу з головними героями Яромілом  і Сельмою. А ще тут можна дізнатися як оцінювати і перевіряти на достовірність медіатексти.

Завантажити 5-й класс(комікс)_21-й розділ

Виготовлення цих кейсів стало можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проект «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Ця програма зміцнює українські медіа та розширює доступ до якісної інформації. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Академія української преси» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram