info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Підсумки #GlobalMILWeek: АУП на регіональних медіа

Глобальний тиждень медіа та інформаційної грамотності – 2023 для аудиторії Академії української преси минув достатньо насичено: YouTube-зустрічі, міжнародні онлайн-мости з провідними медіаекспертами, тренінги, онлайн-уроки, публікація добірки ресурсів – усі могли віднайти для себе щось цікаве й провести цей тиждень продуктивно. 

АУП не лише організовує заходи для освітян, журналістів, стейкхолдерів, студентів, активістів, а й поширює ідеї інфомедійної грамотності для всіх верств населення України, щоб тим самим сформувати стійкий імунітет до ворожої пропаганди. 

Зокрема, менеджер медіаосвітніх програм АУП Максим Запорожченко взяв участь у декількох регіональних телевізійних проєктах:

  • В ефірі інформаційного міжрегіонального проєкту "Суспільне. Спротив" (транслюється на всіх регіональних телеканалах “Суспільного”) темою обговорення стала інфомедійна грамотність українців, сприйняття медіаосвітніх ініціатив літніми людьми та цікавий парадокс, коли, з однієї сторони, всі дослідження демонструють зростання рівня медіаграмотності наших співгромадян, а з іншої – серед найпопулярніших джерел інформації – телеграм-канали, серед топ–5 яких немає жодного офіційного медіа;
  • В ефірі проєкту “Фокус уваги” на телеканалі “D1” (м. Дніпро та область) обговорювали важливість та практичні кроки з інформаційної гігієни в часи війни, нові методи маскування російської пропаганди та як ми, намагаючись бути "корисними", своїми необдуманими діями в соцмережах шкодимо Збройним Силам Україні та наражаємо на небезпеку самих себе?

Запрошуємо до перегляду ефірів у коментарях.

Ефір на “Суспільне: Спротив”:

https://www.facebook.com/maksym.zaporozhchenko/videos/1113295176314345 

Ефір на телеканалі “D1”:

https://www.youtube.com/watch?v=GRBquLFDE5g 

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram