Перший навчальний зошит “Я досліджую світ”, інтегрована тема “Подорожуємо та відкриваємо світ”

Невпинно наближається навчальний рік. А учнів 3-х класів пілотних шкіл НУШ вже очікує  перший навчальний зошит “Я досліджую світ” , інтегрована тема “Подорожуємо та відкриваємо світ” (Ольга Волощенка, Олександра Козак, Ганна Остапенко, Оксана Волошенюк/ Видавництво Світоч).

Разом із героями-жевжиками учні зможуть подорожувати країною, і не просто так, а збирати факти про одну із київських таємниць, відшуковувати джерела інформації варті довіри, вчитися розрізняти достовірну та недостовірну інформацію ( скрін зі стор. 8), шукати експертів у левиних та інших справах.

 

Для критичного освоєння дітьми комунікативного медіасередовища  пропонуються невимушені тексти з щоденного життя й медіатексти:новини, інфографіку, трейлери, рекламні та смс-повідомлення і навіть українські купюри.

З зошитом можна познайомитися тут: https://svitdovkola.org/files/pilot/3/pilot-3kl-tema1-web.pdf?fbclid=IwAR1kyytmCHbOCCHNjmOFTmmn7Cmn8XQIiclOPQQskrUAyTo_w4tV6WoZ7nI

 

Розробка завдань із медіаосвіти стала можлива завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

2 Replies to “Перший навчальний зошит “Я досліджую світ”, інтегрована тема “Подорожуємо та відкриваємо світ”

  1. Як учні пілотних шкіл Миколаєва і області можуть отримати необхідний зошит у вересні ?До кого звертатися за державною субвенцією ,щоб оплатити друк зошитів .Це необхідний дидактичний матеріал державного експерименту. В минулому році грошима розпоряджався МОІППО.І завдяки МОІППО зошити отримували діти пілотних шкіл Миколаєва і області.

    1. Пані Олено, АУП лише імплементує елементи медіаграмотності в контекст зошита та допомагає поширювати матеріали, тому з питанням про отримання радимо звертатися до видавця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *