info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Освітнє щеплення від інфодемії

03.07.2020  

Юлія Зоря

Академія української преси та ГО «Інтерньюз-Україна» підготували навчальний посібник «Освітні практики із запобігання інфодемії, або Як не ізолюватися від правди» за підтримки Internews Network. Він розроблений у партнерстві з Міністерством освіти та науки України і має на меті розвиток критичного мислення та навичок медіаграмотності у школярів. Медіаексперти та медіаосвітяни України об’єдналися і спільно підготували моделі занять із біології, громадянської освіти та історії, медіаграмотності та української мови, щоб викладачі, їх учні та й усі громадяни підвищували свій рівень медіаграмотності й споживали інформацію з медіа усвідомлено та через призму наукового знання.

Галина Дегтярьова

Освітнє щеплення від інфодемії від 57 викладачів, які провели заняття за матеріалами посібника вже отримали більше 1300 здобувачів освіти. Академія української преси та ГО «Інтерньюз-Україна» вже надіслали деякі примірники видання та сертифікати.

На фото: Юлія Зоря, Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників та Галина Дегтярьова, Харківська академія неперервної освіти, співавторка  посібника.

Обидві – випускниці Першої літньої школи АУП медіаосвіти і медіаграмотності (2011).


Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю авторської групи та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram