info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Опитування Інтерньюз показало: значна більшість мешканців донецького регіону дивиться українське телебачення, але лише 24% довіряють достовірності новин на українських каналах

12.02.2014  

МГО «Інтерньюз-Україна» розпочинає цикл лекцій на тему «Критичне мислення та сприйняття медіа-повідомлень». Лекції спрямовані на студентів, які не навчаються на журналістів, але усвідомлюють важливість медійної грамотності та хочуть розвинути здібності зважено і аргументовано оцінювати медіа інформацію.

З метою підвищення компетентності молодих людей, протягом лютого 2014 року Інтреньюз-Україна проведе 4 лекції в найбільших університетах Криму, Луганська, Дніпропетровська та Запоріжжя. Перша лекція відбудеться 11 лютого в Сімферополі у Таврійському національному університеті ім. В. Вернадського.

На лекціях студенти дізнаються про стандарти новинної журналістики та основні типи медіа-маніпуляцій, методи та технології, за допомогою яких журналісти, більшою чи меншою мірою, дезінформують глядачів, слухачів або читачів. Отримані навички дозволять студентам самозахиститися від недобросовісної медіа-інформації та приймати усвідомлені рішення на основі критично осмисленої інформації.

Під час лекцій студенти навчаться:

  • розуміти принципи побудови медіа повідомлень;
  • критично сприймати інформацію та правильно її трактувати;
  • відрізняти головне від другорядного у щоденному потоці інформації;
  • розуміти техніки медіа-маніпуляцій та не піддаватися їм.

Лектори:

Тарас Петрів – Президент фундації «Суспільність». Працював кореспондентом газети «

Молодь України», спеціальним кореспондентом міжнародного відділу газети «Голос України», співпрацював з медіа Польщі, Словаччини, Болгарії, ФРН. Був заступником  директора Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т. Шевченка, завідувачем кафедри міжнародної журналістики, керівником Інформаційної служби Секретаріату Президента України, головою Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі.

 

 

Костянтин Квурт – медіа-експерт, Голова Правління МГО «Інтерньюз-Україна», однієї з найбільших неприбуткових організацій в галузі медіа в Україні , яка займається реалізацією проектів, спрямованих на розвиток медіа, журналістики і громадянського суспільства. Був заступником голови Національної комісії з утвердження свободи слова та розвитку інформаційної галузі при Президентові України, членом Громадської ради Національної телекомпанії України та членом Громадської Ради з питань свободи слова та інформації.

За додатковою інформацією звертайся, будь ласка, до координатора Аліси Гордійчук за тел. (097) 701 18 64 або на e-mail: agordiychuk@internews.ua.

Лекції проводить Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» в рамках проекту «У-Медіа» міжнародної організації «Інтерньюз Нетворк» за фінансової підтримки АМР США.

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram