info@aup.com.ua
+380 67 372 2733

Онлайн-зустріч «Як не програти на інформаційному фронті гібридної війни»

31.08.2022  

7 вересня о 15:00 Академія української преси запрошує на онлайн-зустріч «Як не програти на інформаційному фронті гібридної війни: з досвіду протистояння російській пропаганді в освітньому процесі: практичні кейси для викладачів історії та громадянської освіти».  

Інформаційна війна є складовою російської агресії проти України.

Від 27 квітня Академія української преси в партнерстві з Директоратом дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України запросила до участі в розробці вправ/занять для Тулбоксу для вчителів (уроки вправи, заняття, в які інтегровані елементи медіаграмотності) https://toolbox.medialiteracy.org.ua/. На прохання колег ми започатковували окрему рубрику «Медіаграмотність в умовах війни». Розміщений у вільному доступі для всіх зацікавлених освітян. Йдеться щодо інструментів медіаграмотності, верифікації контенту та інформаційної безпеки у воєнний час (критичне мислення, фактчекінг, аналіз джерел тощо) задля розпізнавання маніпуляцій та пропаганди; це практичні заняття з декодування фейків та маніпулятивної інформації.

І, ми маємо вже 30 вправ у рубриці «Медіаграмотність в умовах війни» - https://toolbox.medialiteracy.org.ua/predmet/mediagramotnist-v-umovah-vijny/?post_types=toolbox

Модеруватиме онлайн-зустріч Оксана Волошенюк, менеджерка медіаосвітніх програм Академії української преси.

Запрошений гість Олександр Вдовін, вчитель історії та правознавства Нижньодуванського ліцею Нижньодуванської селищної ради Сватівського району Луганської області.

Онлайн-зустріч відбудеться на сторінці АУП у фейсбуці  https://www.facebook.com/aupfoundation (радимо підписатися, щоб отримати нагадування про прямий ефір).

tagclockmagnifiercrossmenuchevron-downarrow-leftarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram